Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë - Gazeta Express
string(61) "kjo-eshte-surpriza-qe-gold-ag-i-beri-robin-krasniqit-ne-dasme"

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 21:40

Kjo është surpriza që Gold Ag i bëri Robin Krasniqit në dasmë

TV/Film

Gazeta Express

13/05/2022 21:40

Në fillim të kësaj jave u mbajt dasma e Robinit dhe Marigonës.

Ekipi i emisionit “Mirage” solli pamje nga dasma e çiftit, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Në dasmë u panë shumë mysafirë, prej tyre edhe fytyra të njohura publike.

Ndër ta ishte edhe reperi Gold Ag, ku për “Mirage” tregoi se si e uroi çiftin për martesën.

Po ashtu ai i bëri edhe një surprizë Robinit.

Për ta kuptuar surprizën, ndiqeni materialin e përgatitur nga “Mirage”: