Kjo është receta natyrale që ul tensionin e lartë - Gazeta Express
string(49) "kjo-eshte-receta-natyrale-qe-ul-tensionin-e-larte"

Keshilla Mjekësore

Gazeta Express

09/06/2022 19:34

Kjo është receta natyrale që ul tensionin e lartë

Keshilla Mjekësore

Gazeta Express

09/06/2022 19:34

Shumica e njerëzve që vuajnë nga tensioni i lartë përdorin medikamente të cilat shoqërohen me efekte anësore përfshirë: pagjumësinë, marramendjen apo kontraktime të muskujve.

Por ju mund të përdorni shumë thjeshtë edhe disa ushqime ose produkte që i gjeni lehtësisht në dollapin e kuzhinës. Pas përdorimit do të vëreni edhe efikasitetin e tyre të lartë.

Çfarë ju duhet:1 majë lugë çaji me sodë buke, 1 lugë gjelle me uthull molle, 1 gotë ujë.

Çfarë duhet të bëni: Uthullën dhe sodën i tresni mirë tek gota e ujit. Konsumojeni dy herë në ditë për rezultate më të mira.