Kjo është pozita e Pedrit në garë për Topin e Artë - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:16

Kjo është pozita e Pedrit në garë për Topin e Artë

Futboll

Gazeta Express

29/11/2021 17:16

France Football ka nisur zbulimin e renditjes së lojtarëve në garë për Topin e Artë.

Tashmë janë publikuar shtatë emrat e renditur në vendet e fundit në garë për çmimin prestigjioz, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Cezar Azpilicueta dhe Luka Modric janë në vendin e 29-të, kurse Nicolo Barella, Ruben Dias dhe Gerard Moreno janë në vendin e 26-të. Në vendin e 25-të gjendet Phil Foden.

Ndërkohë, mesfushori i Barcelonës, Pedri gjendet në vendin e 24-të në renditjen e përgjithshme.