Kjo është oferta speciale nga Toyota Kosova - Gazeta Express
string(43) "kjo-eshte-oferta-speciale-nga-toyota-kosova"

Kjo është oferta speciale nga Toyota Kosova

Lajme

Gazeta Express

14/07/2023 12:19

Autotrade sh.p.k. – Importues ekskluziv i TOYOTA për Republikën e Kosovës, vjen me një ofertë speciale gjatë kësaj vere. Me super zbritje ju mund të bëheni pronar i një veture Corolla SEDAN, C-HR HYBRID si dhe një nga modelet më të reja të brendit japonez, Corolla CROSS HYBRID.

Përfitoni nga oferta e re nga Toyota Kosova!
Sasia është e limituar.
Veturat gjenden në stock.

Lexo Edhe:

COROLLA SEDAN TERRA nga 25,600€ në 19,900€

May be an image of car and text

-Motorri Benzinë 1.5 Manual 125 Kuajfuqi
-TRC (Traction Control)
-VSC (Vehicle Stability Control)
-HAC (Hill Start Assist Control)
-PCS frenim automatik në raste të rrezikut për aksident me këmbësor si dhe për biçiklista
-ACC (Adaptive Cruise Control) Tempomat adaptive
-LDA (Lane Departure Alert) – indikator për ndërrimin e korsisë
-AHB (Auto High Beam) ndërrimi automatik i dritave
-RSA (Road Sign Assist) pajisja për njohjen e shenjave të trafikut
-LTA (Lane Trace Assist) Sistemi për asistim të automjetit në korsi
-E-call paisje për thirrje në rast urgjence
-Bluetooth
-Mundësia e kyqjes me Apple Car Play dhe Android Auto

C-HR HYBRID C-ENTER SMART nga 35,200€ në 31,900€

-Motorri Benzinë+Elektrik – Hybrid 1.8 me 122 Kuajfuqi
-9x airbag
-TRC (Traction Control)
-VSC (Vehicle Stability Control)
-HAC (Hill Start Assist Control)
-PCS frenim automatik në raste të rrezikut për aksident me këmbësor si dhe për biçiklista
-ACC (Adaptive Cruise Control) Tempomat adaptiv
-LDA (Lane Departure Alert) – indikator për ndërrimin e korsisë
-AHB (Auto High Beam) ndërrimi automatik i dritave
-RSA (Road Sign Assist) pajisja për njohjen e shenjave të trafikut
-LTA (Lane Trace Assist) Sistemi për asistim të automjetit në korsi
-E-call paisje për thirrje në rast urgjence
-Bluetooth
-Mundësia e kyçjes me Apple Car Play dhe Android Auto
-Kamera mbrapa për parkim
-Full LED Para dhe Mbrapa
-Dritat e mjegullës para

May be an image of car and text

COROLLA CROSS HYBRID LUNA 4×2 nga 40,900€ në 37,900€

-Motorri Benzinë+Elektrik – Hybrid 2.0 me 197 Kuajfuqi
-TRC (Traction Control)
-VSC (Vehicle Stability Control)
-HAC (Hill Start Assist Control)
-PCS frenim automatik në raste të rrezikut për aksident me këmbësor si dhe për biçiklista
-ACC (Adaptive Cruise Control) Tempomat adaptiv
-LDA (Lane Departure Alert) – indikator për ndërrimin e korsisë
-AHB (Auto High Beam) ndërrimi automatik i dritave
-RSA (Road Sign Assist) pajisja për njohjen e shenjave të trafikut
-LTA (Lane Trace Assist) Sistemi për asistim të automjetit në korsi
-E-call paisje për thirrje në rast urgjence
-Bluetooth
-Mundësia e kyçjes me Apple Car Play dhe Android Auto
-Cloud Navigation 4 vite pa pagesë
-Ekrani digjital para shoferi
-Ekrani kryesor digjital
-Kamera mbrapa për parkim

www.toyota-kosovo.com
Autotrade sh.p.k – Toyota
Tel: 049963888 – 049963555
[email protected]
Instagram: https://www.instagram.com/toyotakosova
Facebook: https://www.facebook.com/ToyotaKosova