Kjo është liderja e radhës e Big Brother VIP Albania - Gazeta Express
string(52) "kjo-eshte-liderja-e-radhes-e-big-brother-vip-albania"

TV/Film

Gazeta Express

24/04/2024 19:59

Kjo është liderja e radhës e Big Brother VIP Albania

TV/Film

Gazeta Express

24/04/2024 19:59

Një zarf i bardhë mbërriti pak momente më herët në ambientet e shtëpisë së ‘BBV3’.

I lexuar prej Julit, zarfi njoftoi se ishte momenti për të zgjedhur liderin më të ri të javës për shtëpinë.

Lexo Edhe:

Disa banorë zgjodhën veten e disa të tjerë Erjolën. Që kështu lidere më e re e shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri është Erjola Doci.

Erjola do të jetë lidere për gjithë javën duke rikujtuar se ka dhe benefite të tjera.