Kjo është kënga e re plot ritëm e Luiz Ejllit - Gazeta Express
string(45) "kjo-eshte-kenga-e-re-plot-ritem-e-luiz-ejllit"

Kjo është kënga e re plot ritëm e Luiz Ejllit

Muzike

Gazeta Express

15/03/2024 21:13

Këngëtari dhe fenomeni i Big Brother VIP Albania 2, Luiz Ejlli ka publikuar sonte këngën e tij më të re

“Kce” është një këngë plot ritëm e Luizit të cilin ai e ka promovuar sonte në rrjetet sociale.

Lexo Edhe:

Kënga është realizuar nga SBS entertainment dhe ka për producent Çelik Lipën. /GazetaExpress/

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën.