Kjo është kënga e re e Yll Limanit - Gazeta Express
string(34) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-yll-limanit"

Muzike

Gazeta Express

26/05/2023 21:08

Kjo është kënga e re e Yll Limanit

Muzike

Gazeta Express

26/05/2023 21:08

Yll Limani e ka lansur këngën e tij më të re “U kry”

“U kry” quhet kënga më e re e Ylli Limanit, një këngë kjo me plot ritme verore, e që duket se këngëtari e ka bërë pikërisht për skenën e verës.

Lexo Edhe:

Kënga është me muzikë dhe tekst të Yllit ndërkaq kënga është punuar nga Fatjon Myftari.

Kjo është njëra prej këngëve të para të Yllit që lansohet këtë vit,  para sezonit të verës derisa është paralajmëruar edhe një këngë e tij me fituesin e Big Brother Albania, Luiz Ejlli. /GazetaExpress/