Kjo është kënga e re e UniKKatilit - Gazeta Express
string(34) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-unikkatilit"

Muzike

Gazeta Express

31/05/2023 21:51

Kjo është kënga e re e UniKKatilit

Muzike

Gazeta Express

31/05/2023 21:51

Viktor Paloka, i njohur me nofkën UniKKatil ka lansuar sonte këngën e tij të re

“Ala” quhet kjo këngë dhe është një këngë tipike e UniKKatil, me shprehje eksplicite.

Lexo Edhe:

Edhe në këtë tekst ai ka shpotitur armikët e tij me lirikën e tij.

Kënga është prit mirë dhe deri me tani ka afër 100 mijë klikime pas tri ore të lansimit të saj. /GazetaExpress/