Kjo është kënga e re e Melindës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 0:33

Kjo është kënga e re e Melindës

Rozë

Gazeta Express

19/05/2020 0:33

Reperja Melinda Ademi ka publikuar këto ditë këngën e saj më të re “24 Bars”

Kënga është publikuar si në heshtje këtë të shtunë dhe duket se ka pas një sukses të konsiderueshëm duke ju ofruar rreth 1 milion klikimeve.

Ndryshe, Melinda është njëra prej tri reperëve që ju shtuan Kosovës viteve të fundit.

Edhe në këtë këngë Melinda nuk është larguar shumë nga stili i saj i veçantë që e ka. /GazetaExpress/