Kjo është kënga e re e Llochi-t, “Paske shku me knu të dajt” - Gazeta Express
string(57) "kjo-eshte-kenga-e-re-e-llochi-t-paske-shku-me-knu-te-dajt"

Kjo është kënga e re e Llochi-t, “Paske shku me knu të dajt”

Muzike

Gazeta Express

11/05/2023 21:01

Lloch ka prezantuar për publikun projektin më të ri muzikor me titull “Paske shku me knu te dajt”.

Kënga është parodi e zhanrit R&B, e cila është realizuar nga 9ndrra dhe edigottheheat.

Lexo Edhe:

Projekti është vizualizuar edhe me një klip të veçantë, në të cilin marrë pjesë: Edona Zullufi, Tino Beu dhe Urani Aliu.

Për montazhin dhe finalizimin e klipit është kujdesur Visar Dema.

Lloch sjell vazhdimisht paorodi të ndryshme, të cilat priten mirë nga publiku dhe janë vërtet interesante.