Kjo është kartolina e Krishtlindjeve nga familja e Kim Kardashian - Gazeta Express

Kjo është kartolina e Krishtlindjeve nga familja e Kim Kardashian

Gazeta Express

13/12/2019 21:17

Kim Kardashian ka shpalosur kartolinën e re të familjes së saj! Nëna e katër fëmijëve shihet se k veshur një palë veshjes sportive nga pambuku ku është fotografuar bashkë me burrin e saj Kanye West kurse nga shtëpia ajo ka shpërndarë edhe foto intime me familjen

Kim Kardashian ka treguar se kjo do të jetë edhe kartolina e Krishtlindjeve nga e premtja në familjen West.

Njëra prej fotove kryesore është Kim dhe Burri i saj Kanye West që janë të ulur në shkallë me katër fëmijët e tyre.

Fotosesioni intim vjen pas kartolinave të kaluara, që është një gjest tradicional i familjes.

Kim ishte vullnetare për të organizuar kartolinën e Krishtlindjeve që nga viti 2017 dhe ka qenë e hapur se sa është e vështirë që ajo të koordinohet.

Drama vazhdoi edhe me kartolinën e Krishtlindjeve më 2018.

Megjithatë, Kardashianët kanë bërë edhe më parë kartolina të tilla ku Kim është shfaqur bashkë më nënat e tjera të kësaj familje duke bërë kartolina të tilla. /GazetaExpress/