Kjo është gjendja shëndetësore e Gjonit - Gazeta Express
string(39) "kjo-eshte-gjendja-shendetesore-e-gjonit"

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 23:16

Kjo është gjendja shëndetësore e Gjonit

TV/Film

Gazeta Express

23/01/2023 23:16

Pas disa shqetësimeve me shëndetin, Gjoni sonte është shfaqur në Prime me një mesazh për të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova.

Ai është shprehur se i do shumë banorët dhe u ka kërkuar që të bëjnë sa më shumë show, përcjell Klankosova.tv.

Lexo Edhe:

“Mua më duhet pak kohë që të kujdesem për shëndetin tim, pastaj do të kthehem për vizitë. Dua t’iu them që jeni më të mirët. Mos më zhgënjeni, bëni sa më shumë show”, ka thënë ndër të tjera ai.