Kjo është gjendja e grupeve pas fazës së parë në Botëror - Gazeta Express
string(56) "kjo-eshte-gjendja-e-grupeve-pas-fazes-se-pare-ne-boteror"

Botërori 2022

Gazeta Express

24/11/2022 22:53

Kjo është gjendja e grupeve pas fazës së parë në Botëror

Botërori 2022

Gazeta Express

24/11/2022 22:53

Me ndeshjen Brazil-Serbi është përmbyllur faza e parë e grupeve në Kampionatin Botëror.

Befasi, kthesa në rezultat e shumëçka tjetër ndodhi në xhiron e parë, shkruan Gazeta Express.

Lexo Edhe:

Në të gjitha ndeshjet e zhvilluara në fazën e parë pati shumë kartonë të verdhë, por asnjë i kuq.

Befasia më e madhe ishte humbja e Argjentinës ndaj Arabisë Saudite dhe po ashtu humbja e Gjermanisë nga Japonia.

Fitorja më e thellë e regjistruar në fazën e parë ishte ajo e Spanjës 7:0 ndaj Kosta Rikës.

Gjendja e të gjitha grupeve: