Kjo është e pabesueshme, Luiz Ejlli afër 1 milionë klikime në videon e tij - Gazeta Express
string(73) "kjo-eshte-e-pabesueshme-luiz-ejlli-afer-1-milione-klikime-ne-videon-e-tij"

Kjo është e pabesueshme, Luiz Ejlli afër 1 milionë klikime në videon e tij

TV/Film

Gazeta Express

27/01/2023 22:52

Luiz Ejlli është njëri prej personave më të komentuar në shtëpinë e Big Brother dhe është kthyer në një senzacion tek tërë shqiptarët. Por, e ashtuquajtura “treshja magjike e Big Brother”, Kiara, Luizi dhe Efi janë më të pëlqyerat

Gjatë një gare që është quajtur “Big Brother Talent Show” ai ka kënduar këngën “Jeto dhe jetën time”, një këngë hit kjo e viteve 90-ta.

Lexo Edhe:

E me t’u plasuar në Instagram, ajo është klikuar me më shumë së 144 mijë pëlqime derisa ajo është luajtur më shumë së 919 mijë klikime.

Në anën tjetër pas Luizit më së shumti është pëlqyer Efi, një konkurrente tjetër në grupin e Luizit e cila ka marrë 42 mijë pëlqime dhe ka 232 mijë shikime.

Kiara është e treta me 217 klikime dhe 36 mijë like.

Kujtojmë së Olta, e cila është cilësuar si njëra prej favoritëve, në fillim nuk kishte as 2000 like por që shumë shpejt ka bërë një numër të madh të like pasi që edhe pse i ka më shumë se 162 mijë like ajo ka më pak së 248 mijë klikime.

Kujtojmë se fituesi i kësaj gare do të këtë disa favore nga “Big Brother”. /GazetaExpress/