Kjo është “dasma” e Dafinës - Gazeta Express
string(25) "kjo-eshte-dasma-e-dafines"

Kjo është “dasma” e Dafinës

Muzike

Gazeta Express

06/07/2023 20:46

Këngëtarja Dafina Zeqiri ka lansuar këngën e saj më të re Dasma

Këtë këngë ajo e kishte paralajmëruar më parë, por e lansoi pak më vonë.

Lexo Edhe:

Dafina vazhdon të jetë njëra prej këngëtarëve më të angazhuara dhe brenda pak muajve ka realizuar me videoklipe më shumë së 8 këngë.

“Dasma” është një këngë që si koproducent ka Cricket dhe Moneyz Music si dhe vet këngëtaren –  derisa tekstin e këngës e ka shkruar Elinel dhe Ada Satka. /GazetaExpress/