Kjo është atmosfera festive në shtëpinë e Dua Lipës - Gazeta Express
string(51) "kjo-eshte-atmosfera-festive-ne-shtepine-e-dua-lipes"

Kjo është atmosfera festive në shtëpinë e Dua Lipës

Yjet

Gazeta Express

26/12/2022 23:05

Dua Lipa ka treguar shpirtin e saj festiv në shtëpi derisa ka bërë foto me qenin e saj afër pemës së Krishtlindjeve

Dua Lipa është dukur e mahnitshme derisa ka treguar atmosferën e saj festive me disa foto që ka shpërndarë para 87.5 milionë ndjekësve të saj në Instagram.

Lexo Edhe:

Këngëtarja e disa hiteve, është parë duke fotografuar para një pemë Krishtlindje të dekoruar me zbukurime shumëngjyrëshe.

Fotot, shfaqin tri herë fituesen e çmimit Grammy dukej komode e veshur me një pulovër me jaka dhe me xhinse. /GazetaExpress/