Kjo është arsyeja pse Ledri u shtrua në spital sot - Gazeta Express
string(50) "kjo-eshte-arsyeja-pse-ledri-u-shtrua-ne-spital-sot"

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 23:42

Kjo është arsyeja pse Ledri u shtrua në spital sot

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 23:42

Një postim i Sara Hoxhës në Instagram ku shihet dora e Ledrit duke marrë infuzion ka bërë xhiron e rrjetit sot

“Ledri Vula nuk është sëmurë dhe ai është mirë”, ka thënë një burim për Gazetën Express, shumë i afërt me reperin sonte.

Reperi është parë duke marrë infuzion gjatë ditës së sotme dhe për këtë gruaja dhe partnerja e tij, Sara Hoxha kishte postuar një fotografi.

Fotoja bëri xhiron në rrjet dhe fansat shprehen shqetësimin për reperin prishtinas.

Megjithatë, reperi ka pasur një arsye që ka marrë infuzion sipas këtij burimi.

“Ai ka marrë disa vitamina pasi që ka një mori koncertesh, diku rreth 70 brenda 50 ditëve. I duhen vitamina që të këtë shëndet të mirë dhe imunitet për ta përballuar orarin e ngjeshur”, ka thënë ky burim për Express, duke shtuar se kjo është një arsye e fortë që ai ta forcojë imunitetin dhe të përgatitet për koncertet e tij. /GazetaExpress/