Kjo është arsyeja pse duhet të punoni në verë – jo vetëm të pushoni - Gazeta Express
string(65) "kjo-eshte-arsyeja-pse-duhet-te-punoni-ne-vere-jo-vetem-te-pushoni"

Fun

Gazeta Express

30/06/2022 22:59

Kjo është arsyeja pse duhet të punoni në verë – jo vetëm të pushoni

Fun

Gazeta Express

30/06/2022 22:59

Tashmë që ka ardhur sezoni i verës dhe mendja e të gjithëve është te pushimet verore.

Por, njerëzit që janë të suksesshëm dhe kanë arritur të ngrenë pasuri, besojnë se puna me orë të plota, si ditët e vitit në verë.

Lexo Edhe:

Milioneri Grant Cardone se janë 168 orë në jave dhe ju duhet të punoni shumicën e tyre.

Sipas tij, nëse doni të keni sukses, duhet të punoni dhe duhet të jeni të përgatitur për të bërë atë  kur askush tjetër nuk është. Pra duhet të bëni atë që nuk bëjnë turmat.

Sekreti është që nëse punoni më shumë se të tjerët, do të keni sukses./albeu.com