Kjo banore pritet të rifutet në Big Brother sonte - Gazeta Express
string(49) "kjo-banore-pritet-te-rifutet-ne-big-brother-sonte"

TV/Film

Gazeta Express

23/05/2024 20:52

Kjo banore pritet të rifutet në Big Brother sonte

TV/Film

Gazeta Express

23/05/2024 20:52

Me rastin e ditëlindjes së Meriton Mjekiqit, një prej finalistëve të “BBV3”, produksioni ka organizuar një festë surprizë.

Disa ish-banorë do të bëhen pjesë e shtëpisë teksa do të festojnë për ditën e lindjes së tij.

Lexo Edhe:

Deri më tani dimë se çifti Sara-Bardhi do të jenë pjesë, të paktën kështu kanë lënë të nënkuptohej prej posteve të bëra prej tyre në Instagram.

Sakaq një tjetër ish-banore është edhe Françeska Murati, e cila u eliminua në spektaklin e shkuar.

Këtë e ka treguar nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, teksa shfaqet duke bërë grimin dhe përbri shkruan: “A jeni gati për sonte?”