Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:03

Kimberly joshëse me minifund në rrugët e Londrës

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:03

Kimberley Garner ka treguar këmbët e saj të gjata në një minifustan derisa është parë duke ecur në lagjen e Chelseat në Londër

Kohëve të fundit ajo ka insistuar se është “e fortë dhe e lumtur” edhe pse kishte shtyrë dasmën e saj sekrete verën e kaluar.

Kimberley Garner është dukur e lumtur derisa ka është parë duke shëtitur shumë seksi në zonën e Chelseat në Londër me qenin e saj.

Ish ylli i “Made in Chelsea” (29) është dukur e jashtëzakonshme dhe joshëse me shëtitjen e saj në minifund. /GazetaExpress/