Kim tregon pak nga pushimet e saj me të dashurin Pete - Gazeta Express
string(53) "kim-tregon-pak-nga-pushimet-e-saj-me-te-dashurin-pete"

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 22:37

Kim tregon pak nga pushimet e saj me të dashurin Pete

Yjet

Gazeta Express

13/06/2022 22:37

Kim Kardashian ka shfaqur trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të vogla të zeza teksa ka shpërndarë puthje të ëmbla me të dashurin e saj Pete Davidson

Kim Kardashian dhe i dashuri i saj Pete Davidson kanë shpërndarë foto me plot pasion dashurie teksa janë duke pushuar në një vend tropik këtë të hënë në Instagram.

Lexo Edhe:

41 vjeçarja Kardashian dhe humoristi 28 vjeçar kanë treguar pasionin e tyre të dashurisë duke shkëmbyer puthje buzë plazhit.

Ylli i televizionit ka treguar trupin e saj të jashtëzakonshëm në bikine të zeza në plazh. /GazetaExpress/