Kim, si nuk e keni parë asnjëherë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 20:23

Kim, si nuk e keni parë asnjëherë

Rozë

Gazeta Express

18/05/2020 20:23

Kim Kardashian ka bërë një paraqitje ku tregon asetet e saj në jelek dhe kilota derisa ka pranuar se flokët e saj si valë ishin një paruke që ajo e ka përdorë para disa dite

Kim Kardashian tashmë është e njohur në tërë botë për bukurinë dhe dukjen e saj me të cilën mori famë.

Mirëpo, CEO e SKIMS ka postuar para 170 milionë ndjekësve të saj në Instagram ca nga hiret e saj seksi.

Ajo ka treguar trupin e saj si gotë qelqi me një jelek të zi, duke ia përshtatur trupit të saj të brendshmet seksi. /GazetaExpress/