Kim shfaqet e mahnitshme pasi që ka humbur peshë - Gazeta Express
string(48) "kim-shfaqet-e-mahnitshme-pasi-qe-ka-humbur-peshe"

Kim shfaqet e mahnitshme pasi që ka humbur peshë

Yjet

Gazeta Express

30/06/2022 21:13

Kim Kardashian ka treguar belin e saj të hollë pasi humbi 9 kg … teksa ka shfaqur asetet në një veshje që thekson trupin në Los Angeles

Kim Kardashian ka treguar trupin e saj si shisahe vere teksa ka pasur të veshur një veshje argjendi të përshtatur për trupin e saj, teksa ka bërë një fotosesion në Los Angeles këtë javë.

Lexo Edhe:

Ylli 41 vjeçar ka bërë një paraqitje të mahnitshme duke treguar bukurinë e saj por edhe belin e hollë dhe barkun e sheshte.

Tërë këtë, sirena e ekranit, e arriti më shumë makeup, me flokë si bionde dhe pasi që humbi peshë – e që tërë këto e bën atë të duket e mahnitshme. /GazetaExpress/