Kim shfaq belin e hollë në një paraqitje të zakonshme - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 19:40

Kim shfaq belin e hollë në një paraqitje të zakonshme

Yjet

Gazeta Express

16/02/2021 19:40

Kim Kardashian ka treguar belin e saj derisa ka bërë një takim si dhe mandej është parë duke telefonuar dikë nga makina e saj  

Thashethemet thonë se ajo pritet që të dorëzojë dosjen e shkurërorëzimi nga Kanye West, lajm i cili është duke qarkulluar që disa javë tashmë.

Megjithatë, Kim duket se është e përkushtuar më shumë për bizneset e saj dhe kjo është arsyeja pse ajo është ndalur para godinës të hënën në mbrëmje për të mbajtur një takim.

Pasanikja, e cila u bë e njohur në saj të një emisioni televiziv, është dukur seksi derisa ka ekspozuar belin e saj kurse në makinë është parë duke bërë një telefonatë. /GazetaExpress/