Kim po shkëlqen në Romë - Gazeta Express

Kim po shkëlqen në Romë

Yjet

Gazeta Express

29/06/2021 20:26

Kim Kardashian edhe njëherë ka nxehur temperaturat me një paraqitje me një minifund në Romë

Ajo është në udhëtim dhe po qëndron në Romë këtë javë.

Lexo Edhe:

Edhe atje, Kim Kardashian ka bërë të gjitha që ajo të bie në sy derisa sot është parë e veshur mjaft seksi derisa është larguar nga hoteli në kryeqytetin italian për të drekuar në Roscioli Salumeria.

Tërë sytë kanë qenë në 40 vjeçaren e cila ka treguar belin e saj të hollë dhe gjoksin e saj gjigant. /GazetaExpress/