Kim po shkëlqen me fustanin e saj të zi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:38

Kim po shkëlqen me fustanin e saj të zi

Yjet

Gazeta Express

24/06/2021 23:38

Kim Kardashian ka treguar trupin e saj si një sirenë në një fustan të zi derisa ka pozuar në banjo dhe para kopshtit të saj

Ajo është e njohur për trupin e saj si një sirenë në tërë botën.

Lexo Edhe:

Kim Kardashian ka treguar asetet e saj në një album të ri në faqen e saj të Instagramit.

Ylli i emisionëve reality edhe njëherë ka treguar se gëzon super asete dhe i rri bukur pothuajse se çka vesh. /GazetaExpress/