Kim me dy fotosesione – për SKIMS dhe Sports Illustrated - Gazeta Express
string(54) "kim-me-dy-fotosesione-per-skims-dhe-sports-illustrated"

TV/Film

Gazeta Express

08/06/2022 22:51

Kim me dy fotosesione – për SKIMS dhe Sports Illustrated

TV/Film

Gazeta Express

08/06/2022 22:51

Kim Kardashian është parë në bikine duke bërë fotosesione në Republikën Domenikane për revistën Sports Illustrated dhe SKIMS, në një trailer të Kardashianëve

Kim Kardashian i ka dhënë paksa shenja fansave se si do të duket në bikine për revistën e njohur Sports Illustrated gjatë një fotosesioni, e të cilin ajo e tregon në episodin e The Kardashians.

41 vjeçarja ka treguar trupin e saj në bikine në plazhet e Republikës Domenikane teksa ka bërë foto edhe për SKIMS e që pritet të transmetohen në episodin e ri të The Kardashians të SKIMS.

“Ne jemi këtu në D.R dhje ne po bëjmë foto për SKIMS dhe për ballinën e Sports Illustrated”, ka thënë ajo. “Si duket, shumë gjëra po vazhdojnë. Po përpiqem që të kemi sa më shumë përmbajtje”. /GazetaExpress/