Kim kritikohet përsëri, kësaj radhe për dobësimin e saj - Gazeta Express
string(54) "kim-kritikohet-perseri-kesaj-radhe-per-dobesimin-e-saj"

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 20:38

Kim kritikohet përsëri, kësaj radhe për dobësimin e saj

Yjet

Gazeta Express

03/05/2022 20:38

Kim Kardashian është kritikuar për “promovimin e ushqimeve jashtëzakonisht të pashëndetshme” pasi që humbi shtatë kilogramë për tri javë duke “ngrenë domate” dhe duke veshur dy herë në ditë kostum saune për ta veshur fustanin e Marilyn – para se të shijojë “pica dhe donuts” me të dashurin Pete Davidson

Ylli thuhet se ka qarë kur ajo ka kuptuar se nuk ishte në gjendje ta vishte fustanin ikonik pas provës së parë, por për ta bërë këtë është dashur që të humbet shpjet kilogram për kohë të shkurtër.

Lexo Edhe:

Por, fansat në Twitter e kanë kritikuar yllin që ka folur hapur për humbjen ekstreme të peshës dhe konsumin më vonë të karbohidrateve pas gala mbrëmjes.

Kim i kishte thënë se ajo kishte filluar një dietë strikte në mënyrë që të dobësohet për të veshur fustanin çër Mett, ku ka pranuar se ajo nuk ka ngrenë “karbohidrate dhe sheqer për tri javë”.

Ajo tregoi edhe planet për të ngrenë “pica dhe donut” pas gala mbrëmjes dhe këtë e ka bërë në Ritz Carlon në New York.

Pas kësaj kanë shpërthyer kritikat për të, ku fansat kanë thënë që ajo “promovon ushqime jashtëzakonisht të pashëndetshëm” nëpër rrjetet sociale. /GazetaExpress/