Kim Kardashian vazhdon të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 14:46

Kim Kardashian vazhdon të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 14:46

Ylli televiziv, Kim Kardashian vazhdoi shfaqjen e saj të stilit të çuditshëm në ahengun e organizuar nga Justin Bieber pas përfundimit të Met Gala në Webster Hall në New York.

Kim u bashkua në ceremoninë e mbushur me yje me motrën e saj Kendall Jenner dhe shoqen e saj Hailey Bieber, shkruan DailyMail.

Lexo Edhe:

Kim portretizoi personazhin e famshëm ‘Catwoman’ e veshur me fustanin elastik i cili e mbuloi atë nga qafa e saj deri tek gishtat e këmbëve, ndërsa ajo vuri një maskë dhe një palë syze për të kompletuar pamjen e çuditshme.

Ajo ishte e mbështjellë me një pelerinë të gjatë të zezë, e cila e bënte të dukej si një super heroinë.

Kjo paraqitje e saj vjen vetëm pak ditë pasi super ylli bëri paraqitje të ngjashme në disa evente me renome botërore, duke u shfaqur tërësisht në të zeza.