Kim Kardashian vazhdon në mënyrë mistike të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 14:41

Kim Kardashian vazhdon në mënyrë mistike të shfaqet e mbuluar vetëm në të zeza në çdo paraqitje

Rozë

Gazeta Express

15/09/2021 14:41

Kim Kardashian vazhdoi shfaqjen e saj të stilit të çuditshëm në ahengun e organizuar nga Justin Bieber pas përfundimit të Met Gala në Webster Hall në New York.

Kim, 40 vjeçe, u bashkua në ceremoninë e mbushur me yje me motrën e saj Kendall Jenner dhe shoqen e saj Hailey Bieber – e cila mbante një shishe ‘Tequila 818′ të Kendall gjatë natës së lodhshme – si dhe modelja Winnie Harlow, shkruan DailyMail.

Lexo Edhe:

Kardashian shfaqi linjat e saj trupore në një kostum të zi të përshtatshëm për formën, i cili paraqiste një skaj të rrjedhshëm i cili e ndiqte atë ndërsa ajo hynte në vendin e shkëlqyeshëm për të vazhduar natën.