Kim Kardashian shëtitet në qytet pa pikë grimi - Gazeta Express

Kim Kardashian shëtitet në qytet pa pikë grimi

Ballina

Gazeta Express

18/01/2020 9:47

Ajo ndau disa snapsa seksi dhe magjepsëse të vetes, pranë plazhit ku shihen në një fustan me detaje tigri të premten në mëngjes.

Në orët e pasdites, ylli Keeping Up With The Kardashians u pa pa grim, derisa ishte nisur për heqjen e çmimeve të padëshiruara me “SEV Laser” në vendlindjen e saj në Calabasas.

Pavarësisht se duke më pa ekstravagante sa jemi mësuar , 39-vjeçarja tregoi disa nga pasuritë e saj kryesore që i kanë ndihmuar asaj që të bëhej ajo që është sot, një nga personazhet më të njohur në botë.

Drejtoresha e Përgjithshëm e SKIMS dhe KKW Beauty në pantallona të ngushta lëkure të zeza me një bluzë portokalli, ajo dhuroi gjithashtu një palë çizme kremi me maje.

Ndryshe, 39 vjeçarja duke në formë të shkëlqyer.