Kim Kardashian lë pa fjalë me fotosesionin e fundit - Gazeta Express

Kim Kardashian lë pa fjalë me fotosesionin e fundit

Gazeta Express

21/11/2020 17:04

Kim Kardashian vjen me një set fotografik të fundit.

Kim Kardashian këtë mëngjes u shfaq magjepsëse e veshur me rrobat ngjyrë të verdhë.

40 vjeçarja më e njohur në ‘planet’, mori gjithë vëmendjen me linjat e saj trupore në rrobat e ngushta, ku edhe grimi i saj ishte për të lënë mbresa.

Ajo kishte veshur një bluzë të verdhë rrjete dhe e kishte kombinuar atë me një mini-fund po ashtu ngjyrë të verdhë me dizajn gjarpri.

“Rreze dielli e mëngjesit”, mbishkroi ajo fotografinë e sjellur.