Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes në shtëpinë e saj në Kaliforni - Gazeta Express

Kim Kardashian kritikohet nga fansat për dekorimet e Krishtlindjes në shtëpinë e saj në Kaliforni

Gazeta Express

08/12/2019 14:02

Ajo e rikrijoi parkun ‘Jurassic’ për ditëlindjen e katërt të djalit të saj, Saint, si një sukses të madh.

Sidoqoftë, shumë prej fansave të superyllit nuk ishin të kënaqur me dekorimet e festave të fundvitit që ka realizuar Kim Kardashian, pasi mendojnë se duken si tampona.

“A jam i vetmi që mendon se dekorimet e Krishtlindjeve të Kim Kardashian duken si tampona, nuk duket si dekor i Krishtlindjeve”, shkroi një fans në Twitter.

Një fans tjetër i mërzitur ka shkruar, “Unë jam në fakt kaq i habitur në pemët ose dekorimet e Krishtlindjeve të Kim ose çfarëdo qoftë që janë ato”.

Nëna e katër fëmijëve nuk dukej se ishte dakord me mendimet e fansave, duke thënë për dekorimet e saj: “Unë i dua ato. Ata janë aq të çuditshëm, si Whoville, por të gjithë të bardhë”, shkruan telegrafi.

Qasja e minimalizmit të saj dhe Kanye West përmban korridorin e tyre gjigant të veshur me pemë me gëzof të bardhë që ajo shpjegoi i kujton asaj Whoville nga ‘How Grinch Stole Christmas’.

Ajo më vonë tregoi pemën e saj spektakolare që shfaqte vetëm drita të ndritshme të bardha dhe zbukurime të Krishtlindjes.

Vështrimi i dekorimit të pushimeve të Kim vjen pasi çifti kishte një rregull të rreptë që ata të mos shfaqnin rezidencën e tyre Hidden Hills në mediat sociale.