Kim Kardashian bashkë me shqiptarin bën poza nëpër Romë - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 19:55

Kim Kardashian bashkë me shqiptarin bën poza nëpër Romë

Yjet

Gazeta Express

28/06/2021 19:55

Kim Kardashian është parë me një bluzë të bardh dhe me pantallona të shkurtër në Koleseumin e Romës bashkë me skuadrën e saj që përkujdeset për pamjen e bukuroshes

Edhe pse është e “shqetësuar” për datat e shkurorëzimit finale me Kanye West, ajo di që të vishet bukur dhe të duket gjithmonë me stil.

Lexo Edhe:

Kim Kardashian është dukur si një çikë e re derisa ka shëtitur në Koleseumin e Romës me skuadrën e saj që përkujdeset për bukurinë.

E në mesin e tyre ka qenë artisti për kohë të gjatë i makeupit të Kim Kardashian, Mario Dedivanovic dhe parukieri Chris Aplleton.

Kujtojmë që Kim është në Itali në kohën kur po diskutohet që Kanye West ka filluar një lidhje të re me modelën Irina Shayk. /GazetaExpress/