Kim godet me fotot e saj, West e sulmon përsëri - Gazeta Express
string(46) "kim-godet-me-fotot-e-saj-west-e-sulmon-perseri"

Kim godet me fotot e saj, West e sulmon përsëri

Yjet

Gazeta Express

05/10/2022 23:04

Kim Kardashian ka bërë magjinë me një fustan seksi Balenciaga…por Kanye West i është gjuajtur asaj me fjalë në faqen e Gigi Hadid, e cila mandej e quajti atë “bullist” – për shkak të një zënke për ditëlindjen e vajzës së tyre, Chicago

Kim Kardashian e ka dërguar sot (e mërkure) modën eksperimentale në një nivel të ri.

Në një seri fotosh që ajo ka postuar në Instagram, bukuroshja 41 vjeçare, ka bërë një punë magjike për një fustan që paraqet belin e hollë, modë që është punuar nga drejtori kreativ i Balenciaga, Demna Gvasalia.

Ajo rriti nuancat dhe hijet në këtë dizajnë, duke bërë kështu një paraqitje super elegante.

Por, dizajneri në këtë postim ka “etiketuar” edhe Gigi Hadid, në faqen e të cilës ka komentuar Kanye West.

“Do të dëshiroja çfarë këshillash kishin Gigi dhe Venus për këtë stil kur unë nuk e dija se ku është fëmija i im për ditëlindjen e saj”, filloi dramën Kenye në mëngjesin e së mërkurës, duke komentuar në faqen e Instagramit të supermodeles.

Gigi ishte shumë e ashpër në kundërpërgjigjen e saj.

“Do të dëshiroja që ju ta kishit një për qind të inteligjencës së saj. Ju nuk keni ide, hahaha. Në të vërtetë nëse ka një rrugë nga e cila ju mund të shpëtoni, ajo mund të ju shpëton. Sikur të ‘ftuarit’ në një emision dhe ju pengoni dikë që ta jap mendimin e tij? Lol. Ju jeni një bullist dhe ngucakeq”, ka shkruar Gigi. /GazetaExpress/