Kim e teproi sërish me fotoshopin dhe nxitoi ta fshinte foton që pushtoi rrjetin - Gazeta Express
string(80) "kim-e-teproi-serish-me-fotoshopin-dhe-nxitoi-ta-fshinte-foton-qe-pushtoi-rrjetin"

Kim e teproi sërish me fotoshopin dhe nxitoi ta fshinte foton që pushtoi rrjetin

Rozë

Gazeta Express

28/01/2022 19:11

Kim Kardashian publikoi një foto me bikini në Instagramin e saj, por ishte e qartë që e kishte tepruar me fotoshopin.

Në foto, ajo shfaqet me rroba banje nga koleksioni i saj i ri, por në vend që të përqendroheshin tek ato, ndjekësit vunë re këmbën që dukej e shtrembëruar dhe shfaqte një kthesë pas gjurit.

Lexo Edhe:

Edhe pse Kardashian nxitoi ta fshinte galerinë e fotove dhe ta ripostonte pa imazhin e shtrembëruar, një llogari fansash arriti ta ruante foton dhe ta ripublikonte atë.

“Kim çfarë ndodhi me këmbën tënde?” pyeti një fans.

Ndërsa një tjetër shkroi: “Kim, Kim, Kim… Këmba jote e djathtë është, uh…”

Kardashian nuk i ka pranuar publikisht akuzat e fotoshopit, megjithatë kjo nuk është hera e parë që ndodh… dhe mendojmë se s’do të jetë as e fundit.