Kim e dëshpëruar, por e bukur - Gazeta Express

Kim e dëshpëruar, por e bukur

Yjet

Gazeta Express

11/05/2021 21:48

Kim Kardashian duket paksa e dëshpëruar në postimin e saj në Instagram…derisa ajo po vazhdon procedurat e shkurorëzimit me Kanye West derisa në procedurë është kujdestaria e katër fëmijëve të tyre

Kim Kardashian është duke kaluar nëpër një procedurë të shkurorëzimit me Kanye West derisa ajo është duke përfunduar fakultetin jurdik kurse është në krye të disa bizneseve, po rrit katër fëmijët e saj dhe po xhiron në “Keeping Up With The Kardashians”.

Por imazhet e reja që ka postuar ajo në Instagram të martën, 40 vjeçarja duket paksa e dëshpëruar derisa po qëndron në vilën e nënës së saj në Kris Jenner në Palm Springs në Kaliforni. /GazetaExpress/