Kim dhe Kanye janë të “lumtur” – lajmi vjen pas bisedës në Republikën Domenikane - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

10/08/2020 18:04

Kim dhe Kanye janë të “lumtur” – lajmi vjen pas bisedës në Republikën Domenikane

Rozë

Gazeta Express

10/08/2020 18:04

Kim Kardashian dhe Kanye West janë “të lumtur” dhe “në vendin e duhur” dhe kjo është arritur pas disa bisedimeve private në Republikën Domenikane, kurse tani ata kanë udhëtuar bashkë në Kolorado

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë kaluar kohë së bashkë derisa kanë mbajtur bisedime të gjata në mënyrë që ta shpëtojnë martesën e tyre.

Çifti i njohur – të cilët u martuan më 2014 dhe kanë katër fëmijë – kanë ateruar me avion privatë në një ishull në Republikën Domenikane pas skandalit në Twitter që përfshiu edhe dëshirën e Kanye që ta abortonin North West dhe se ai po dëshironte që të ndahej me të.

Megjithatë, sot, shumë burime kanë thënie për mediat në Amerikë se bisedimet kanë shkuar mirë dhe se “ata janë të lumtur” me njeri-tjetrin dhe se nuk do ta prishin martesën e tyre. /GazetaExpress/