Kim dhe Kanye hapin dyert e rezidencës miliona dollarëshe - Gazeta Express
string(57) "kim-dhe-kanye-hapin-dyert-e-rezidences-miliona-dollareshe"

Gazeta Express

04/02/2020 9:17

Kim dhe Kanye hapin dyert e rezidencës miliona dollarëshe

Gazeta Express

04/02/2020 9:17

Kim Kardashian dhe Kanye West kanë hapur dyert e rezidencës së tyre në Los Anxhelosit, duke i dhënë fansave një pamje intime brenda shtëpisë së konceptit të pabesueshëm nga e cila ajo është dizajnuar.

Ata sollën pamjet për numrin mars të revistës “Arkitektonikën Digest”, të dy ndajnë foto të Hidden Hills, për të cilat ata shpenzuan miliona dollarë, dhe katër vjet, duke u shndërruar në shtëpinë e tyre të ëndrrave.

Lexo Edhe:

Pasi shikuan së pari pronën 20 milion dollarë në 2013, ata nisën rinovimin total, duke lëvizur përfundimisht pas katër vjetësh më vonë, në 2017-ën.

Një nga ndryshimet që ata bënë ishte të gërmojnë dy pishinat tashmë idilike në pronë dhe të vendosen në një pishinë të madhe të re, me një kosto të vlerësuar prej 50,000 dollarë të cilën Kim deklaroj se nuk e ka përdorur asnjëherë.

Kim dhe Kanye gjithashtu u përgjigjen në disa pyetje nga jeta e tyre private dhe përditshmëria./Indeksonline/