Kim befason me fotot e reja, nuk do të mund ta njihni - Gazeta Express

Kim befason me fotot e reja, nuk do të mund ta njihni

Yjet

Gazeta Express

25/06/2021 21:07

Kim a je ti? Kardashian (40) nuk njihet me flokë të bardha dhe me vetulla po ashtu të ngjyrosura…derisa ajo ka treguar belin e saj në një reklamë të re për SKIMS futuristik

Ajo tashmë ka filluar kapitullin e saj të ri derisa po shikon mënyrë për ta gjetur vetën pas ndarjes dhe shkurorëzimit me burrin e saj, Kanye West.

Lexo Edhe:

Të premten, Kim Kardashian ka paraqitur tërësisht një version të ri të vetes se saj që duket jashtë kësaj bote kurse ka filluar kampanjën e re për SKIMS!

Bukuroshja 40 vjeçare ka bërë një fotosesion të ri dhe aty ajo duket tërësisht si një futuristike. /GazetaExpress/