Kim aksidentalisht poston masën e saj, derisa pozon për SKIMS - Gazeta Express
string(60) "kim-aksidentalisht-poston-masen-e-saj-derisa-pozon-per-skims"

Yjet

Gazeta Express

18/04/2024 22:07

Kim aksidentalisht poston masën e saj, derisa pozon për SKIMS

Yjet

Gazeta Express

18/04/2024 22:07

Ylli i “Kardashians” ka lançuar linjën e saj të re të rrobave të banjës duke i veshur dhe reklamuar ajo vetë.

Kompania e Kim Kardashian SKIMS ndau imazhe të reja të enjten nga linja e saj SWIM verë 2024. Ylli i “Kardashians” ka lançuar linjën e saj të re të rrobave të banjës duke i veshur dhe reklamuar ajo vetë.

Lexo Edhe:

Faqja zyrtare e SKIMS ka postuar shumë modele të reja nga koleksioni i ri por ajo që mori vëmendjen ishte mbishkrimi i një postimi. Mbishkrimi i postimit zbuloi aksidentalisht se çfarë mase kishte veshur Kim dhe rezulton se ajo është masa XS.

“@KimKardashian vesh SKIMS masa XS, në “Snake Print” shpjegoi mbishkrimi i SKIMS.

Në të kaluarën, Kim nuk ka folur shumë për masën ose peshën e saj, megjithëse mendohet të jetë 52 kilogramë. Imazhet janë realizuar nga fotografi britanik Nick Knight. Koleksioni i saj i parë SKIMS Swim u lançua në mars 2022.