Kida vjen prapë me një set fotosh para këngës së re - Gazeta Express
string(51) "kida-vjen-prape-me-nje-set-fotosh-para-kenges-se-re"

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 22:51

Kida vjen prapë me një set fotosh para këngës së re

Yjet

Gazeta Express

20/10/2022 22:51

Këngëtarja Kida vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale

Këngëtarja kosovare ka qenë në trendi gjatë kësaj vere ku ka realizuar disa këngë, shumica bashkëpunime.

Ajo si duket është duke u përgatitur për një këngë të re dhe këtë e ka shfaqur në një story ditën e djeshme.

Kurse sot ajo ka postuar një set fotosh ku ka të veshur një triko alumini teksa ka të vënë si grim një zemër në krah dhe një lot në faqen e saj të majtë. /GazetaExpress/