Kida vazhdon pozat në Los Angeles, kësaj radhe më serioze - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 23:55

Kida vazhdon pozat në Los Angeles, kësaj radhe më serioze

Yjet

Gazeta Express

17/06/2021 23:55

Këngëtarja Kida ka disa ditë që është në Los Angeles, nga i cili vend ka sjell edhe foto tepër të nxehta dhe seksi

Sot ajo është shfaqur e veshur me veshje të lëkurës derisa lartë ka pasur një bluzë kurse poshtë fotografive ka shkruar “Brb” (Do të kthehem).

Lexo Edhe:

Nuk dihet arsyeja se pse Kida është në SHBA, por disa burime për Express kanë thënë që ajo atje nuk është vetëm për turizëm.

Madje flitet se Kida do të nënshkruajë disa kontrata dhe do të realizojë bashkëpunime të reja e që shumë shpejt do t’i publikojë për publikun. /GazetaExpress/