Kida tregon pak skena nga spoti i ri, fokuson të pasmet - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:27

Kida tregon pak skena nga spoti i ri, fokuson të pasmet

Rozë

Gazeta Express

23/06/2020 20:27

Kida pritet që të rikthehet me një këngë të re që do ta rikthejë këngëtaren me një këngë të re me reperin Mozzik

Kida ka kohë që e ka paralajmërur një këngë të re për fansat e saj.

Shpërthimi i pandemisë së koronavirusit kishte bërë që kjo këngë të shtyhet edhe për një kohë të pacaktuar por sot këngëtarja ka postuar disa fotografi që janë nga xhirimet e videoklipit të saj.

View this post on Instagram

👁

A post shared by KIDA (@kida) on

Burimet e Express kanë thënë sot se kënga e re e Kidës dhe Mozzik pritet që të lansohet më 3 korrik, pra të premten e javës së ardhshme.

Kujtojmë se hiti i parë i Kidës dhe Mozzik është lansuar më tre korrik të vitit 2015, pra pesë vite më parë. 

Me këtë këngë Kida dhe Mozzik kanë marrë afër 50 milionë klikime. /GazetaExpress/