Kida shfaqet "plotë stil" në fushën e golfit - Gazeta Express

Kida shfaqet “plotë stil” në fushën e golfit

Muzike

Gazeta Express

29/06/2021 3:49

Kida ka postuar një set të ri të fotografive e ku ajo duket thjesht e mahnitshme

Këngëtarja kosovare ka pozuar në një fushë golfi, ku atje e ka xhiruar spotin e këngës “Dale” një këngë kjo në bashkëpunim me Butrint Imerin dhe Ledri Vulën.

Lexo Edhe:

Këngëtarja duket mjaft seksi dhe joshëse derisa bën poza më shumë stil në këtë fushë golfi.

“Oooo Dale, daleeee”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive.

GazetaExpress ka marrë vesh me anë të burimeve të saj se kjo këngë është xhiruar në Turqi dhe se kënga pritet që të lansohet më 3 korrik, pra muajin e ardhshëm.

Atë për herë të parë e ka zbuluar për publikun, këngëtari Butrint Imeri i cili nuk ka asnjë javë prej që lansoi këngën e tij “Dujëm” që është bërë një hit tashmë. /GazetaExpress/