Kida së shpejti me këngë të re - Gazeta Express
string(30) "kida-se-shpejti-me-kenge-te-re"

Muzike

Gazeta Express

28/09/2022 21:03

Kida së shpejti me këngë të re

Muzike

Gazeta Express

28/09/2022 21:03

Këngëtarja Kida pritet që së shpejti të lansojë një këngë të re

Këngëtarja, e cila ka realizuar disa prej hiteve që kanë bërë bujë gjatë verës, pritet që të dal me një këngë të re edhe gjatë këtyre muajve.

Kida, vazhdon të jetë aktive në skenën e muzikës kosovare por edhe me foto tepër seksi dhe me stil që poston për fansat e saj në rrjetet sociale.

“Po, Kida do të lansojë këngë të re së shpejti, por ende nuk ka vendosur për datën”, ka thënë një burim i Gazetës Express.

Paralajmërimin që Kida do të lansojë këngë e kanë bërë edhe kompania që lanson këngët e saj në youtube. /GazetaExpress/