Kida përcillet nga këngëtarja latine që ka më shumë se një miliard klikime - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

30/05/2020 22:57

Kida përcillet nga këngëtarja latine që ka më shumë se një miliard klikime

Rozë

Gazeta Express

30/05/2020 22:57

Këngëtarja e njohur latine La Rosalia duket se është fanse e këngëtares kosovare Kida

Ajo ka filluar që ta përcjell këgëtaren kosovare Kida në Instagram.

Ndryshe Rosalio është njëra prej këngëtarëve më të njohura latine dhe këngët e saj pëlqehen nga miliarda njerëz në mbarë globin.

“Con Altura” është kënga më e njohur e saj. /GazetaExpress/