Kida e Mozzik, tri ditë më shumë se gjashtë milionë - Gazeta Express

Kida e Mozzik, tri ditë më shumë se gjashtë milionë

Gazeta Express

07/07/2020 0:07

“PP” ishte dy këngëshi i Kidës dhe Mozzik që u lansua  në mesnatën e 3 korrikut nga dyshja Kida dhe Mozzik

U deshën të pritet 5 vjet që Kida dhe Mozzik të vinë me një duet pas suksesit të jashtëzakonshëm që patën me këngën “Premtimet” që ka më shumë se 49 milionë klikime në youtube.

Dy projektet e fundit të Kidës dhe Mozzik u përmblodhën në një video e cila ka dy këngë, një me titull “Paranoja” dhe “Pishmon”.

Kënga për tri ditë ka arritur që të këtë më shumë se gjashtë milionë shikime në YouTube dhe është në rrugë të mirë për të arritur edhe më shumë klikime.

“Paranoja” dhe “Pishmon” për momentin janë këngët më në trend shqip në trojet shqiptare dhe diasporëë. /GazetaExpress/