Kida e Mozzik, gjithçka gati për këngën e re - Gazeta Express

Kida e Mozzik, gjithçka gati për këngën e re

Gazeta Express

02/07/2020 0:58

Kida dhe Mozzik nesër pritet që ta hedhin këngën e tyre më të re

Dyshja, të cilët kishin thyer top-listat me këngën e tyre të parë “Premtimet” para pesë viteve.

Fiks me datën tre, në ora 00:00 Kida dhe Mozzik pritet që ta lansojnë këngën e tyre nesër por që titullin e saj ende nuk e kanë publikuar.

Kujtojmë se dyshja e njohur kishin punuar më parë me On Records kurse tani ata kanë dal nga ky label dhe këngën e tyre të re e ka punuar Mixey. ‘/GazetaExpress/