Kida e feston plot luks ditëlindjen në Dubai - Gazeta Express
string(44) "kida-e-feston-plot-luks-ditelindjen-ne-dubai"

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 22:24

Kida e feston plot luks ditëlindjen në Dubai

Yjet

Gazeta Express

22/12/2021 22:24

Këngëtarja Kida ka festuar ditëlindjen në “qytetin e mëkateve të lindjes” Dubai

Nuk ka promovuar vetëm album.

Kida ka festuar me plot luks ditëlindjen e sa në Dubai derisa ka publikuar edhe albumin e saj më të ri.

E këngëtarja në këtë ditëlindje ka qenë e rrethuar me plot luks në një prej resorteve të njohura të Dubait.

Sipas një burimi të Express, këngëtarja është në qytetin e rrokaqiejve me familjen e saj.

Pjesë nga festa e saj Kida ka postuar edhe në Instagram por që nuk ka treguar lokacionin se ku është duke festuar.

“Faleminderit të gjithëve që pëlqyet albumin tim dhe për urimet për ditëlindje”, ka shkruar ajo poshtë këtyre fotografive. /GazetaExpress/